Friday, April 26, 2013

Nora Istrefi e “zjarrte” ne bikini (FOTO)

Kengetarja Nora Istrefi ka ngritur temperaturat para kohe me nje fotosesion te “nxehte”, e veshur me te kuqe ne bikini. Nuk mesuam se per cfare rasti do behen keto foto dhe kush eshte fotografi fatlum qe qendron prapa
kameres, por megjithate presim me padurim fotot tjera, qe nuk ka dyshim do te jene super hot. Se sa praktike do jene takat me rroba plazhi, duhet te presim Noren te na e demonstroj!

Reactions:

0 comments:

Post a Comment